Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Amarok met onderrijbeveiliging
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Amarok met onderrijbeveiliging |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3200 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 6 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Amarok met bumper met treeplank inclusief 4Motion |
| Productiedatum voertuig | Van Augustus 2010 tot Mei 2022 |