Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Rockton model
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Rockton model |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T5 inclusief 4Motion |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2009 |