Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen met parkeersensoren
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | modellen met parkeersensoren |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,13 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T5 bestelwagen inclusief voor 4Motion |
| Productiedatum voertuig | 5/03-09/09 |