| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,20 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | VW T4 Bestelwagen inclusief Multivan en Caravelle |
| Productiedatum voertuig | 8/90-02/96 |