Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- r-line en abt-sportline modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | r-line en abt-sportline modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2665 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | volkswagen tiguan |
| Productiedatum voertuig | 11/07-03/16 |