Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R-line, motorisering R
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | R-line, motorisering R |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,59 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | VolksWagen T-Roc |
| Productiedatum voertuig | Van november 2011 tot augustus 2025 |
Informations complémentaires :
• Il est possible que le système de refroidissement du véhicule ne soit pas suffisamment puissant. Le cas échéant, certaines pièces seront à remplacer (ex. ventilateur).
• Si le véhicule est pourvu de détecteurs d'angle mort, le support proposé en accessoire sera nécessaire à l'installation de l'attelage.