| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 21,17 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Passat B5 Break 4Motion |
| Productiedatum voertuig | 10/96-03/05 |