| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Passat Sedan B7 |
| Productiedatum voertuig | 10/10-11/14 |