Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen ID. Buzz |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2022 |
| Gewicht | 24,50 kg |
Information complémentaire :
En cas de motorisation électrique, la pose du matériel doit être confiée à un garagiste habilité à travailler sur un véhicule ayant ce type de motorisation.