- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Een onzichtbare uitsnijding kan nodig zijn in de bumperretour |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,80 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen ID 4 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2020 |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Compatibel voertuig | Volkswagen ID.4 |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2020 tot juli 2023 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |