Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R-Line
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | R-Line |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,8 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 6 Berline inclusief GTi |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2008 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs avec trappe est à commander pour éviter la découpe visible (voir rubrique "Accessoires" ci-dessous).