Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | R-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbaar, een klep kan worden besteld |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 6 Cabriolet |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2011 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs avec trappe permettant de recouvrir la découpe une fois la rotule d'attelage enlevée est disponible dans la rubrique "Accessoires" ci-dessous.