Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Bio-Petrol
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Bio-Petrol |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1742 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 5 Stationwagen |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2007 |