Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen GT, GTi, R32 en Bio-Petrol
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Modellen GT, GTi, R32 en Bio-Petrol |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,1 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 5 Hatchback |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2003 tot september 2008 |
Information complémentaire :
Une trappe permettant de recouvrir la découpe du pare-chocs est disponible dans la rubrique "Accessoires" ci-dessous.