Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 33,99 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Toyota Hilux 4x4 zonder onderrijbeveiliging en zonder treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van december 2005 tot oktober 2010 |