Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2 aangedreven wielen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 2 aangedreven wielen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3200 kg |
| Kogeldruk | 130 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Toyota Hilux N26 met bumper met treeplank |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2016 |