Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Auto-Hak propose aujourd'hui une gamme complète d'attelages pour plus de 500 modèles de véhicules. Avec plus de 30 ans d'expérience, la marque Auto-Hak, de par la conception et la qualité des produits, sera à la hauteur de vos attentes.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 158 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsnijding indien geen klep aanwezig of geen uitsnijding indien een vooruitgesneden klep aanwezig is |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 16,4 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Tesla Model Y |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2020 tot februari 2025 |
Information complémentaire :
- Veuillez vérifier si le véhicule est bien autorisé à tracter (consultez les cases F.3 et F.2 de la carte grise. Si le champ F.3 est vide ou si la soustraction F.3 - F.2 donne 0, alors le véhicule ne peut pas tracter).
- Découpe visible en l’absence de trappe, pas de découpe si une trappe prédécoupée est présente.