Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Swace met handsfree achterklep
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Swace met handsfree achterklep |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1550 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Suzuki Swace inclusief Hybride |
| Productiedatum voertuig | Vanaf Oktober 2020 |