Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen X30, 3-deurs en zonder reservewiel bij de achterklep
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Modellen X30, 3-deurs en zonder reservewiel bij de achterklep |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 16,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Suzuki Grand Vitara 5-deurs met reservewiel aan de achterzijde |
| Productiedatum voertuig | Van september 2005 tot mei 2015 |