- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Beperkte editie X30
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Beperkte editie X30 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 17,35 kg |
| Geschikt voertuig | Suzuki Grand Vitara 3-deurs met reservewiel aan de achterkant |
| Productiedatum voertuig | Van september 2005 tot juli 2010 |
| Montagetijd | 2 uur |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
Kenmerken Faisceau
| Doorvoer via koffer | Nee |
|---|---|
| Installatie bedrading | Achter |
| Automatische uitschakeling achteruitrijcamera's | Handmatige deactivering via schakelaar op het dashboard als het voertuig hierover beschikt |
| Montagetijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Elk niet-gemultiplexed voertuig |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Le faisceau possède 1,80 m de câblage scindé à partir de 70 cm pour les feux gauche et droit.
AR-101165
Trekhaak Suzuki Grand Vitara (09/05-07/10) Horizontaal afneembare kogel zonder gereedschap