Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 500 kg |
| Kogeldruk | 45 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 9,20 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Suzuki Celerio 5-deurs |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2014 |