Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 900 kg |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 15,30 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Subaru Trezia |
| Productiedatum voertuig | Vanaf maart 2011 |