Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Ssang Yong Kyron met onderrijbeveiliging
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Ssang Yong Kyron met onderrijbeveiliging |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 98 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,26 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ssang Yong Kyron zonder beschermkap onder het chassis |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2005 |