| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Roomster Praktik inclusief Scout |
| Productiedatum voertuig | 1/07- |