Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- behalve 4-wielaandrijving 150 PK 7 plaatsen met handgeschakelde versnellingsbak
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | behalve 4-wielaandrijving 150 PK 7 plaatsen met handgeschakelde versnellingsbak |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Verborgen zwanenhals onder de bumper |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Niet nodig |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 21,60 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Kodiaq |
| Productiedatum voertuig | vanaf januari 2024 |