Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Kodiaq Scout, RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Kodiaq Scout, RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 23 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Kodiaq inclusief handsfree achterklep en vierwielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2017 tot december 2023 |