| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,50 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Toledo - Freetrack en FR |
| Productiedatum voertuig | 3/05-10/12 |