Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- fr en cupra modellen. een bumperafdekking moet worden besteld bij uw sea-dealer
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | fr en cupra modellen. een bumperafdekking moet worden besteld bij uw sea-dealer |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1650 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,00 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Leon alleen 2WD |
| Productiedatum voertuig | 7/09-11/12 |