Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Seat Arosa 3.0L en GTI
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Seat Arosa 3.0L en GTI |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 850 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Arosa |
| Productiedatum voertuig | van juni 1997 tot juni 2004 |