Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18.6 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Seat Exeo Sedan |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2008 |