Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Talisman Sedan met handsfree achterklep (voetsensor)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Talisman Sedan met handsfree achterklep (voetsensor) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Talisman Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2016 tot maart 2022 |