Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 35 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 17,60 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Renault Trafic II |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2001 tot augustus 2014 |