Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, RS, Cabriolet en Génération modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT, RS, Cabriolet en Génération modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 3 Coupé 3-deurs alleen |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2009 |