Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT en RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT en RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,55 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 3 Break |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2009 |