Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Mégane Sport (165 Kw), centrale uitlaat
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Mégane Sport (165 Kw), centrale uitlaat |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 2 Hatchback |
| Productiedatum voertuig | Van november 2002 tot oktober 2008 |