Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sport Renault F1 Team, RS en GT modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Sport Renault F1 Team, RS en GT modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 2 Hatchback |
| Productiedatum voertuig | Van november 2002 tot oktober 2008 |