Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen T55 en T65 en voertuigen met luchtvering
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Modellen T55 en T65 en voertuigen met luchtvering |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 21 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Master II |
| Productiedatum voertuig | Van November 1997 tot Februari 2010 |