Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- voertuigen met luchtvering
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | voertuigen met luchtvering |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 50 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Master II |
| Productiedatum voertuig | Van november 1997 tot januari 2010 |