Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfsvoertuig" kogelkoppeling om los te bouten |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Niet nodig |
| Trekhaakgewicht | 24,87 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Master III Bestelwagen Achterwielaandrijving met enkelvoudige wielen met of zonder bumper met treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2010 tot december 2023 |