- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen met Smart Opener optie (handsfree achterklep)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Modellen met Smart Opener optie (handsfree achterklep) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 24 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Espace V fase 1 |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2015 tot juni 2020 |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
Veuillez vérifier que vous possédiez bien un Espace V phase 1. Les Espace V phase 2 ont été produits lorsque la production des modèles phase 1 n'était pas encore achevée. Il est donc possible que vous possédiez un Espace V phase 2. Le phase 2 possède une calandre avant affinée. Il est également pourvu d'un bas de pare-chocs avec des feux et de deux fausses sorties d'échappement.
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen