Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS, GT, Sport en LPG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS, GT, Sport en LPG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 15,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Renault Clio 3 Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van september 2005 tot oktober 2012 |