Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model uitsluiting: 1.6l 16V 94 kW, Gordini RS, GT en LPG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Model uitsluiting: 1.6l 16V 94 kW, Gordini RS, GT en LPG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Renault Clio III Collection |
| Productiedatum voertuig | Van november 2012 tot oktober 2014 |