Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS, modellen met elektrische achterklep
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS, modellen met elektrische achterklep |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2170 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnede (onder de bumper) of zichtbaar op de GT-Line en GT versie |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,40 kg |
| Geschikt voertuig | Renault Megane 4 Sedan inclusief GT en GT-Line |
| Productiedatum voertuig | Vanaf maart 2016 |