Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Sport, GT, GT-Line en RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Sport, GT, GT-Line en RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2150 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 4 Sedan Fase 1 |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2016 tot april 2020 |