Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS, modellen met handsfree achterklep (sensor op voetniveau)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS, modellen met handsfree achterklep (sensor op voetniveau) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2170 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnede (onder de bumper) of zichtbaar op GT-Line en GT versies |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Megane 4 Sedan Fase 1 inclusief GT en GT-Line |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2016 tot april 2020 |