Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, GT-Line, RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT, GT-Line, RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Megane 4 Berline Fase 1 |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2016 tot april 2020 |