Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Mégane 4 Estate (Stationwagen) |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2016 tot april 2020 |