Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Tce 115 EDC, Energy Intens, Elektrische aandrijving en 1.2L benzine met automatische versnellingsbak, Adblue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Tce 115 EDC, Energy Intens, Elektrische aandrijving en 1.2L benzine met automatische versnellingsbak, Adblue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo met deflectorbumper |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2013 tot maart 2021 |