Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4x4, elektrische aandrijving, automatische versnellingsbak
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | 4x4, elektrische aandrijving, automatische versnellingsbak |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1350 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 22.50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kangoo II Intens |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2013 tot maart 2021 |
Information complémentaire :
Si votre Kangoo avec pare-chocs déflecteur est de 2021, il faudra procéder à une découpe de la jupe comme indiqué sur la dernière image mise en ligne.