Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 117 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,83 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Kadjar |
| Productiedatum voertuig | Van november 2018 tot februari 2022 |